BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

I dalis: Pažintis su Amsterdamo dvasia

Kadangi esu afigenai užsiėmės Lietuvos Respublikos pilietis, tad savo blogą įgaliu atnaujinti tik per visokiausias man nutinkančias negandas. Kiek pamenu, paskutinį kartą naujinau, kai gulėjau namie su temperatūra. Agi dabar, kankija nemiga, bo ilgėliausiai rašiau rinkos tyrimą, o kadangi šiandeij man faking Katpėdėlėj iš kišenės ištraukė automagnetolos snukį, tai nervai “na ishode”. Ble, lietuviai, kaip aš jūsų visų nekenčiu, mol kas vinim prie sienos neprikalta, tas mano. Na bet ne apie tai aš čia. Išmąsčiau, kad reiktų atraportuoti ir neperseniausią savo išvyką į kanalų išvagotą Amsterdamą.Po kelių valandų skrydžio Vilnius - Amsterdamas, nusileidome Olandijos žemėje, kuri tiesiog alsavo lengvai narkotikais, pigiom moterim ir nevaržomais ištvirkavimais. Bent jau man taip atrodė. Tad turbūt nereikia aiškinti kur pirmiausiai nukurnėjome, pasidėję daiktus viešbutyje :)Olandiška žolytė pasirodo visai nebrangi, berods 4 eurai už padorę suktinę, kurios gerokai pakanka 4 žmonėms. Beje, pardavėjai maloniai paaiškina kas, kaip, kodėl ir kiek :)


Taigi, įgyję Amsterdamo dvasios, patraukėme žmonėtis ir ieškoti kokio nors restoranėlio užkąsti bei pakabėti. Nors pasaulį aš regėjau maždaug va taip:tai nė kiek netrukdė susirasti restoraniūkštį ir jame užkąsti. Tiesa, pasivalkiot teko nemažai, Amsterdame savaitgaliais visi barai ir restoranai tiesiog kimšte užkimšti. Restorane šiek tiek pašiurpinom publiką, nes su mumi buvo ir mažas lelius, kuriam nė motais buvo suaugusiųjų kalbos prie stalo ir anas be ceremonijų surengė “Klyksmas b-dur” koncertą :)


Pažiūrėję į kitu ir save parodę patraukėme į pačią žinomiausią Amsterdamo vietą - Raudonųjų Žibintų kvartaląNa paganyt akis į ką tikrai buvo. Mat ten tetos sėdi, šoka, ropoja tiesiog vitrinose ir kiekvienas norintis ją gali apžiūrėti iš visų pusių. Pasirinkimas ten platus - blondinės, brunetes, mažos, aukštos, storos, plonos, mokinukės, sadomazohistės, negrės, kinietės, rusės… Tiesa, nemenka dalis tetų buvo tokios negrės “mamos”, stambesnės už mane kokius kartus bent du. Savo šarmo įnešė ir ant kiekvieno kampo stypsantys negrai, užsismaukę ant akių gobtovus ir tyliai murmantys, it mantrą: “LSD, COKE, HEROIN, LSD, COKE, HEROIN…”. Beje, tie “pušeriai” ten ne šiaip sau stypso, anys prie to pačio žiūri, kad niekas nepaveiksluotų tetų, tad jei kas kada sugalvosite ten papliauškinti fotoaparatu - gerai pagalvokite - rizikuojate prarasti įrangą, o gal ir kelis dantis.


Taigi, paganę akis ir nuvarginę kojas, nubildėjome į šalia mūsų viešbučio esantį “cofeeshop'ą”, praskaidrinom vakarinę nuotaiką natūraliais produktais ir žinoma, nepamišom pasiimt su savimi, į viešbutį, kad liūdna nebūtų. Šito daryti gal ir nereikėjo, nes mūsų vakarėlio viešbučio kambaryje finale, atbildėjo administratorius ir mandagiai paprašė nerūkyti tiek daug, nes suveikė gaisro signalizacija.


So, taip baigėsi mano pirmoji diena Amsterdame, kurios pabaigoje aš per gerą pusvalandį įveikęs milžinišką 30 cm atstumą nuo kėdės iki lovos, smigau į gilų sapną kuriame turškiausi Amsterdamo kanaluose, o aplink mane tupinėjo raudonai apsitaisiusios gražuoles iš vitrinų…


To be continued.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. pagaugaz:

  shudas ta olandija. dziaugiuos kad pavyko issisuktnuo keliones i ja

 2. syle:

  Amsterdamas cool… kas del fotografavimo raud.kvartale - tas tiesa, galima ir keliu dantu neteki :) Galima rasti ziauriai geru mazuliu, pas visas kaina viena-50EUR (centrineje gatveje). Paejus toleliau, yra ir pigesniu… Zole gera, vezanti… Gerai aplankyti cofeeshop'a vakarejant, o jau nakti praleisti raudonuju zibintu kvartale… Ispudziai visam gyvenimui…

  Dienomis belieka maltis po muziejus…

  Taciau teisingai olandai sako - nespreskit apie visa olandija is vieno miesto…

 3. eraserx:

  prieš metus pats buvau Amstyje, tik ne lektuvu, o autostopu, ne viešbutyje o krūmuose teko miegot :) šiaip super miestas ir šią vasarą su interreilais pravažiuosiu ir sustosiu ten. super . menu kai atvykę į vietą prasukom ratą aplink kanalus ir į kofešopą. trys gramai už 11 eurų. man kaip taupančiam studentui - pats tas. tai gramą iškart į pypkę, ir kanalai rodėsi įvairiausiom spalvom. tada praeivis (tiksliau pravažiuojantis žmogas su dviračiu) atidavė 50 eurų, ir ėjom į red light district :) kairėj pusėj gražios merginos, dešinėj storos senės. juodukai irgi nuotaikos nepakėlė. amsterdamas - must see.

Rašyti komentarą