BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Strasbūras

Nežinau ar todėl, kad į Strasbūrą avykau po gyvenimu pulsuojančios Barselonas ar dėl to, kad skorpionas buvo marso ženkle, bet šį miestą, asmeniškai, apibūdinčiau vienu žodžiu - nūūūūūūūūūūdnas.

Taip - Strasbūras geoopolitiškai vienas svarbiausių miestų Europoje.
Taip - Strasbūras sutvarkytas iščiustytas iki negaliu

Taip - Strasbūras turi simpatišką senamiestį.

Tų “Taip”, turbūt dar daug yra, ko aš nežinau, bet nepaisant visų jų, man miestas dvelkė naftalinu. Visų pirma, man buvo ganėtinai gaila jaunosios publikos dalies, kurie mūsų runkelių šalyje matyt prisiklausė visokių gandų apie tai, kad “O.. Strasbūras… Nu ten gi, šitie… Nu Europos teismas kur…” ir t.t. Krūto ten nieko nėra, kainos +20% nei visoje Prancūzijoje, gatvėmis zuja minios pensininkų. Vienas, tikrai prikolnas dalykas, tai upė, kurios pavadinimas yra Ill. Jeigu šrifte, kuriuo parašytas pavadinimas, neišskiriama kaip nors I didžioji, tai pavadinimas atrodo: ||| :)

Beje, patys pakalbinti Strasburgiečiai, didžiausia savo miesto įžymybe laiko va ką:

Katedra vienžo, įžymi tuo, kad turi tik vieną bokštą (antrą tiesiog pamiršo pastatyt. Rimtai) ir kažkokiu ten momentu, tai buvo aukščiausias pastatas pasaulyje.

Viskas. Tikrai, nežinau ką dar galėčiau papasakot išskirtinio apie šį miestą. Lyonas kicks ass palyginant su šituo pensininkų rojumi (gal kai man bus 60 metų, man ten irgi bus gerai). O šiame nebrandžiame amžiuje Strasbūras man buvo visiškas FAIL :)

Beje, nakvynę turėjome “formulės” tipo motelyje, kur visiem sumigus, pradėjo lakstyt idiotas komendantas, daužyt visiem į duris ir rėkaut, kad netriušmautumėm. Visiškas freakas, matyt tikras Strasburgietis. Kita diena buvo paskutinė kelionėje - į Varšuvą ir namo.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. bakterii:

    hmm tai tikrai nėra tas miestas, kurį norėčiau aplankyti per ateinančias atostogas;D

Rašyti komentarą