BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laukinė Ispanija

Taigis, pratęsiu savo pasakojimą apie kelionę į pasaulio kraštą.


Palikę Lyon'a beveik parą važiavome iki Madrido, kur pernakvojom pusėtinuose nakvynės namuose ir net neužsukę į patį miestą (ačiū nekaikuriems piliečiams) per Ispaniją pajudėjom link Portugalijos. Važiavom vėl beveik parą, bet džiaugsmas buvo bent tas, kad pakeliui pasitaikė labai gražūs vaizdai pro autobuso langus ir kai kuriais momentais netgi pamiršdavai, kad važiuoji ta dėže jau kelinta para su gauja pasiutusių jaunuolių.


Pasakoti čia nelabai gal ir yra ką, pateiksiu truputį vaizdų:


Rytas kažkur vidurį IspanijosKopimas į kalnus vietoj rytinės mankštosTipiškas ispanijos miestelis: Statula ir kažkas panašaus į gynybinius įtvirtinimusRimtas tunelisTokiais medeliais nusodinti šimtai hektarų, kiek akys bemato. Nežinau kas čia, bet atrodo įspūdingai


Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Anonymous:

  Ispanija. Apgailetina buvom Madride bet wisa para prabuwom kazkokiam wžmiesčio viešbutį nesuvokiama . nu babkes uz ekskursija gavo, bet patiems vodavams taip nesidomet ispanijos sostine ir kitu kulturos lygio tai jau intelekto trukumas pasireiskia. Buvo tragiška kai paaiškejo kad tusavot negalima- išvis nieko linksmo daryt negalima. O vadovai patys girti vaikšto, mat nepilnamečiams gert ar dar ko negalima, bet pedagogam, juos prižiūrintiems ir atsakingiems už juos, galima…..Žiauriai ten tie vadovai atrode, as jau geriau suorganizavus buciau..

 2. Anonymous:

  ta kelione galejo tokia nereali!!! BET, tik ne su jaunimke :D

 3. Anonymous:

  is ties tai gywenom kazkokiam rusy.. o kambariai primine ligonines palatas.. be to rajonas isvis buwo nekoks.. skurdziu kwartalas.. bet uz tat vinas labaj pigus buwo ;DPp~ turejom lajswo lajko ir nuwarem nusipirkti likerio ir parke gerem.. tada viskas buwo px nes jap tevu nera taj rejkia baliawot. o wadowaj patys ypac mieloji Ievute visad prisigerus budawo ziauriai.. netgi parduotuvej i vezimeli atsitrenke tipo jo nematydama.. vadowu siaip buwo per daug. ir tik keli poanasus i zmones. beje buwo ir waiku su kuriajs jie gere ir ruke :)

 4. kairs:

  medeliai jei neklystu yra kamstmedziai

Rašyti komentarą